Tabletki na odchudzanie Acai Berry – czy warto?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że otyłość to choroba, która doprowadza do śmierci niemal 3 miliony osób każdego roku. Dlatego też, nie można ignorować nadwagi i na bieżąco ją usuwać. Wszakże, zdecydowanie łatwiej spalić kilka kilogramów tkanki tłuszczowej, aniżeli kilkanaście czy kilkadziesiąt.

Odchudzanie to proces, który nie tylko przywróci optymalną kondycję organizmu, ale także poprawi samopoczucie. Korzyści z odchudzania jest naprawdę wiele.

Jak się odchudzać? 

Przede wszystkim należy zadbać o dietę oraz trening. To dwa absolutnie kluczowe elementy procesów odchudzania. Dieta ma na celu ograniczenie ilości spożywanych kalorii, zaś trening spalenie tkanki tłuszczowej.

Te dwa procesy można wspomagać suplementacją. Na rynku pojawiają się coraz skuteczniejsze suplementy diet, takie jak chociażby Acai Berry.

Acai Berry – mała rewolucja na rynku suplementów diety na odchudzanie

Właściwości pro-zdrowotne Acai Berry znane są od dziesiątek lat. Owoc ten, który naturalnie występuje na terenach Ameryki Południowej wykorzystywany był w leczeniu chorób serca, jelit. Ponadto, posiada właściwości hamujące rozwój raka oraz zapobiegające starzeniu się.

Dzisiaj Acai Berry kojarzone jest głównie z odchudzaniem. Rewolucyjne właściwości to głównie zasługa naturalnego błonnika (16/100g), który powoduje uczucie sytości, ogranicza apetyt oraz reguluje metabolizm.

Acai Berry cieszy się świetnymi recenzjami i opiniami. Niezwykle trudno znaleźć produkty, które byłyby wyżej oceniane niż suplementy oparte właśnie na tym owocu. We wszelkich rankingach tabletek na odchudzanie Acai Berry jest absolutnym liderem. Do największych zalet tego preparatu należy zaliczyć – wysoką skuteczność, szybkość działania oraz praktyczny brak skutków ubocznych. Co więcej – Acai Berry nie powoduje efektów jojo. Efekty spożywania tego suplementu są trwałe.

Z całą pewnością jest to suplement warty polecenia. Wraz z treningiem i dietą potrafi sprawić, że odchudzanie będzie przebiegało w zaskakująco szybkim tempie (kilka kilogramów na miesiąc).

Jagoda Acai posiada liczne właściwości pro-zdrowotne. Chroni przed licznymi chorobami cywilizacyjnymi, w tym także – zapobiega nowotworom. Jednakże jej spora popularność to wynik przede wszystkim tego, iż jest świetnym suplementem wspomagającym procesy odchudzania.

Jagoda Acai i jej właściwości odżywcze

Acai Berry to spora dawka minerałów, witamin i wartości odżywczych. Ten niewielki owoc wyróżnia się szczególnym bogactwem:

 • witamin A, B, C, E
 • magnezu
 • wapnia
 • fosforu
 • potasu
 • cynku
 • miedzi
 • kwasówtłuszczowych omega-3 i omega-6
 • aminokwasów

Wbrew pozorom jagoda acai to owoc, którego wartość kaloryczna jest dosyć wysoka. Wszakże, w 100gramach produktów znajduje się prawie 80 kcal. Niegdyś, był to owoc, który traktowany był głównie jako źródło pożywienia i energii.

Jagoda acai – działanie

Według najnowszych doniesień, jagoda acai to nie tylko produkt o charakterze wspomagającym odchudzanie. Jego właściwości są znacznie większe. Acai Berry przyczynia się do:

 • redukcji cholesterolu
 • lepszego przepływu krwi
 • ogranicza możliwość wystąpienia choroby wieńcowej oraz miażdżycy
 • opóźnienia procesów starzenia (neutralizacja wolnych rodników)
 • profilaktyki anty-nowotworowej

Jak widać zakres działania tego niewielkiego owocu jest naprawdę bardzo duży. Ponadto, Jagoda Acai wzmacnia organizm i poprawia samopoczucie.

Jagoda Acai – gdzie kupić? Cena produktu

Dostępność produktów zawierających Jagody Acai jest coraz lepsza. Suplement na stałę wszedł w asortyment drogerii, sklepów ze zdrową żywnością i podobnych. Acai Beryy można zakupić również w Internecie.

Aktualnie na rynku najlepszym produktem zawierającym Jagody Acai jest niewątpliwie Acai Berry Extreme, zawierający największą dawkę tego owoca oraz kilka innych wspomagających składników. 

Cena jagody Acai? Tu sytuacja wygląda bardzo różnie. Za najlepsze produkty trzeba zapłacić ponad 100 złotych. To jednak nie powinno stanowić przeszkody, wszakże zakres działania tego suplementu jest naprawdę bardzo duży. Niewątpliwie warto wydać i taką kwotę.