default-logo

Meksykański kurczak na szybko w stylu fit

Meksykański kurczak na szybko w stylu fit

Wiem, jak bardzo uwielbiacie ekspresowe dania, które przychodzą Wam na ratunek zawsze, gdy jesteście zabiegani. Dlatego dzisiaj przedstawiam Wam szybkiego kurczaka po meksykańsku w wersji fit.

Dania meksykańskie zawierają przyprawy, korzystnie wpływające na przemianę materii, dlatego polecam je osobom, które mają spowolniony metabolizm. Zazwyczaj dodajemy do nich także fasolę, która zawiera dużą dawkę błonnika oraz cenne białko roślinne.

Meksykański kurczak na szybko w stylu fitW przepisie podałam fasolę z puszki, aby obiad był naprawdę ekspresowy, ale oczywiście można użyć fasolę suszoną, którą należy wcześniej namoczyć i zostawić na noc.

Do dania użyłam mielonego kurczaka – najlepiej poprosić o jego zmielenie w sklepie. Wykorzystanie mielonego drobiu znacznie przyspiesza przygotowanie obiadu. Składniki dzisiejszego przepisu są bardzo proste i tak naprawdę to przyprawy sprawiają, że danie jest wyjątkowo smaczne. Zachęcam Was do poznania tajników przypraw – specjalnie dla czytelników mojego bloga napisałam obszernego ebooka „Tajemnice przypraw świata”, który jest całkowicie darmowy! Ebooka można pobrać poniżej

About the Author

Leave a Reply

*